יום שני, 17 בדצמבר 2018

מסנני אוויר לתעשייה לאיכות הסביבה בעבודה


מסנני אוויר חשובים מאוד כדי לשמור על אווירה נקייה. אוויר מזוהם יכול לפגוע למגוון רחב של בעיות בריאותיות כאשר צריך לזכור שהשימוש העיקרי במסננים אלו יהיה במגזר התעשייתי, כאשר במגזר זה יש גזים הרבה יותר רעילים בגלל כל התהליכים התעשייתיים. זה הזמן להכיר את המסנן מקרוב.

חשובים לעובדים אך חשובים גם לסביבה


מסנני אוויר לתעשייה הם מוצרי חשובים מאוד שלמעשה הפכו להיות הכרחיים במאה השנים האחרונות. כאשר יש מסנני אוויר כל עובד מרגיש הרבה יותר בטוח ומעבר לכך סביבת העבודה הפכה להיות הרבה יותר נעימה. המפעל תמיד יהיה מקום סגור, מקורה ובטוח, ולכן יש צורך לפלוט את הגזים הרעילים החוצה. הבעיה היא שהגזים האלו יסכנו את התושבים שנמצאים בקרבת מקום וכמובן יפגעו באיכות הסיבה בצורה קשה. לכן יש צורך לא רק לפלוט את הגזים הללו אלא גם לסנן את האוויר עם מסנן ייעודי. לכן מסנני אוויר לתעשייה חשובים מאוד והמפעל מחויב להשתמש בהם לפי הנהלים.

סינון מכני וסינון כימי לכל סוגי המפעלים


יש כמה סוגי מסננים כאשר יש מסננים גדולים ויש קטנים, יש מסננים רועשים יותר ויש כאלוש פחות, אך בסופו של דבר סוג הסינון הוא הפרמטר המשמעותי ביותר. הסינון יכול להיות כימי והוא מתבצע על ידי דחיסה של האוויר עד שהמולקולות והחלקיקים הגדולים נכלאים בו, כאשר יש גם את הסינון הכימי שיהיה יעיל יותר ויספח גם את החלקיקים הקטנים.

מסננים שעומדים בתקן ועמידים לאורך זמן


כאשר בוחרים מסנני אוויר לתעשייה יש צורך להתייחס למגוון רחב של פרמטרים: המסנן צריך להספיק בתפוקת העבודה שלו ביחס לקצב העבודה במפעל, הוא צריך להיות בגודל המתאים ובעל התקנה נוחה, אך מעל לכול הוא צריך להיות בעל תקן. רק מסננים שעומדים בתקן יוכלו לשרת את המגזר התעשייתי ולהיות מותקנים ברחבי המפעל, כאשר מכון התקנים הוא זה שאחראי לכך. מסננים שעומדים בתקן יהיו בטוחים מאוד, יחזיקו מעמד לאורך זמן וכמובן שיש צורך לבדוק את התקינות שלהם כדי לוודא שהם תמיד יבצעו את הפעולה החשובה שלשמה הם נרכשו.

המאמר "מסנני אוויר לתעשייה לאיכות הסביבה בעבודה" פורסם לראשונה בטמבלר הצלחה מוצרי מיזוג אוויר

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.